Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 05:55. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Akrylatfärg, svart, 5 liter, halvblank, glansgrad 40, vattenbaserad utomhusfärg, 12 års långtidsskydd, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Flatt pensel med trähandtag och borst, bredd cirka 40 millimeter
    Hornbach
    Lackpensel HORNBACH Flat FSC 40mm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, vit, halvblank, 5 liter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Översikt

    Om HORNBACH

    HORNBACH-koncernen är en av Europas största aktörer inom bygg- och trädgårdsmarknad. Som enda börsnoterade familjeföretag inom gör-det-själv-sektorn kan HORNBACH se tillbaka på en mycket framgångsrik expansion, som sträc ...mer

  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 10 liter, halvblank, röd, vattenbaserad och väderbeständig.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, glansgrad 40 halvblank, röd, 5 liter, räcker till cirka 65 kvadratmeter.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 689,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, halvblank, vattenbaserad, 10 liter, räckvidd cirka 130 kvadratmeter, 12 års skydd, brytbar.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Akrylatfärg för utomhusbruk, svart, halvblank, 10 liter, vattenbaserad, väderbeständig, upp till 12 års långtidsskydd.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 118,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgrollerset med färgtråg och två färgrollers
    Hornbach
    Rollerset HORNBACH Träskydd 4-delar
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Set med sex borstpenslar med trähandtag
    Hornbach
    Målarpensel HORNBACH Set 6-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd kort 5cm
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Sundbyberg - Stockholm

    Upptäck HORNBACH Sundbyberg – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Färgroller med handtag för målningsarbeten
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg medel 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller med handtag och röd rulle
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack specialskum 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fasadpensel med teleskopskaft och förpackning
    Hornbach
    Tätningssats HORNBACH Pro 2-del
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Botkyrka - Stockholm

    Upptäck HORNBACH Botkyrka – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Två penslar med trähandtag i storlekarna 4 och 8 för konstnärsmaterial
    Hornbach
    Bättringspensel HORNBACH Set 2-del
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack medel 10cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för målningsarbeten
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack specialskum 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med plasthandtag och skumgummiroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack specialskum 5cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag och röd rulle
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack lång 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för målningsarbeten
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg kort 10cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 1 liter, vit, halvblank, vattenbaserad, väderbeständig. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varumärke

    HORNBACH – högkvalitativ målarfärg

    HORNBACH vet vad som är bra för dina ytor! Oavsett om det är väggfärg, fasadfärg, lack, lasyr eller grundfärg – med färger från HORNBACH gör du alltid rätt val.

  • Färgroller med lugg
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH M-Polar 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller för målning och lackering
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH M-Polar 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 85,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach trägrund V, vattenbaserad, vit primer för trä, väderbeständig, för utomhusbruk, 1 liter
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Strukturgrund matt vit 5 liter hink för inomhus och utomhus räcker till cirka 35 kvadratmeter.
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 79,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach strukturgrund matt vit 10 liter hink för inomhus och utomhus.
    Hornbach
    Strukturgrund HORNBACH matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 69,90 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Hornbach trägrund V, vit, vattenbaserad grundfärg för trä utomhus, 5 liter, för cirka 60 kvadratmeter.
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 109,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Trägrund V, vattenbaserad trägrundering, vit, för utomhusbruk, 10 liters hink för cirka 100 kvadratmeter.
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 859,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 85,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Möbel- och terrassolja i burk
    Hornbach
    Möbel- och terrassolja HORNBACH 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 185,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Färglös grundolja för trä utomhus, Hornbach Grundolja V, 1 liter.
    Hornbach
    Grundolja V HORNBACH färglös 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 139,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach Silikatfärg, 1 liters burk, helmatt, vit, för inomhus- och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 299,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach silikatfärg vit, helmatt, i en 10-liters hink för inomhus- och utomhusbruk.
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 10L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach silikatfärg helmatt vit, 5 liters hink för inomhus- och utomhusbruk
    Hornbach
    Silikatfärg HORNBACH helmatt vit 5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 99,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp