Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-01 klockan 16:24. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

107665 resultat
Hoppa över produktlista
  • Plaströr med muff
    Kaczmarek
    Markrör PP Multilayer SN8 Ø160 6000MM
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1099,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 183,17 kr per m
    Vid köp av 35 st:
    pris — 999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 166,50 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cirkelformad form
    Rund spegel Ø110cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Beulco logotyp med avstängningsventiler och flexibel anslutning
    Installationssats A500-11B 22xG25 5207909
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1899,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Spegelskåp med belysning för badrum
    Baden Haus
    Spegelskåp BADEN HAUS Aosta LED vit 45x60cm 1-dörr
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 1199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelventil av metall med handtag
    VATETTE
    VATETTE Vinkelkulventil 11139 15cu vred 8546975
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 214,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 5 st:
    pris — 181,75 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träplatta med träutseende
    Klinker mörkbrun matt Bosco Oak träoptik 20x120x0,7 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 670,08 kr per Paket
    Vid köp av 36 Paket:
    pris — 314,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 602,88 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med kvadratiska, blå stenar
    Mosaik glas för pool GM A 321P 30,5x32,7cm
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dekorativ väggplatta med abstrakt struktur
    Klinker grå silver blå Art blue 60x60x0,9 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 718,56 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 646,56 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • LED-märkning för ljuskällor
    Amirro
    Spegel med belysning AMIRRO Ambiente Ronde 60 cm rund dagsljusvit LED IP44
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 1599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Casco HusFix väggspackel, 3 kg förpackning
    CASCO
    Reparationsspackel CASCO husfix 3kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 229,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 76,33 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Takränna i metall
    Norgips
    Skena NORGIPS U 45x55x3000mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 33,30 kr per m
    Vid köp av 8 st:
    pris — 89,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 29,97 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Armeringsstål i två rader.
    Villakorg 200x200x2985mm 16kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 790,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,66 kr per m
    Vid köp av 20 st:
    pris — 690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 231,16 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvbeläggning med trädekor
    Vinylmatta Valia brädor 3m bred (metervara)
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 357,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Casco Wall HusFix reparationsspackel, 10 kilogram
    CASCO
    Reparationsspackel CASCO husFix 10kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 53,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Takränna av metall
    Norgips
    Sekundärregel NORGIPS S25/85 3800mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 31,32 kr per m
    Vid köp av 8 st:
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 26,05 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fyrkantsrör av aluminium
    Kaiserthal
    Fyrkantsrör KAISERTHAL aluminium silver 20x20x1,5mm 2m
    Genomsnittligt betyg: 4.6 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 74,50 kr per m
    Vid köp av 10 st:
    pris — 134,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 67,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tapet med fågel- och växtmönster
    Laura Ashley
    Tapet LAURA ASHLEY Elderwood beige 113346
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 569,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 108,88 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dörrhandtagsset med nyckelrosett
    Beslagsboden
    Innerdörrhandtag BESLAGSBODEN B857PMN borstad mässing
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 386,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Handdukstork av rostfritt stål med böjd form
    Handdukstork TVS Eldo 9 elektrisk med timer krom blank 53x86 cm 100 W IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2790,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Svart handdukstork med flera horisontella stänger för väggmontering.
    Handdukstork TVS Eldo 12 elektrisk med timer mattsvart 53x116 cm 140 W IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2590,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Handdukstork i metall med flera horisontella stänger för väggmontering
    Handdukstork TVS Eldo 9L elektrisk med timer krom blank rostfritt 53x86 cm 100 W IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2690,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Dörrhandtagsset med rosetter och nyckelrosetter
    Beslagsboden
    Innerdörrhandtag BESLAGSBODEN B841BN mattsvart
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 400,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Handdukstork i metall med flera horisontella stänger för att torka handdukar.
    Handdukstork TVS Eldo 12 elektrisk med timer krom blank 53x116 cm 120 W IP44
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3890,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Öppet vridfönster med ram
    Sidohängt fönster OUTLINE HFS 3-glas fönster vit 10x12
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 5095,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Öppet vridfönster med ram
    Sidohängt fönster OUTLINE HFS 3-glas fönster vit 10x10
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 4595,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Platt, vitt element med digital temperaturvisning
    ADAX
    Elelement ADAX Neo NP20DT vit 2000W 400V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2115,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Platt, vitt element med digital temperaturvisning
    ADAX
    Elelement ADAX Neo NP04DT vit 400W 400V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1181,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Platt, vitt element med digital temperaturvisning
    ADAX
    Elelement ADAX Neo NP14DT vit 1400W 400V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1788,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Platt, vitt element med digital temperaturvisning
    ADAX
    Elelement ADAX Neo NP06DT vit 600W 400V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1243,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle bubbelplast, 100 cm x 20 m
    CargoPoint
    Bubbelplast CARGO POINT 1x20m
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 42 Recensioner.
    pris — 275,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 13,75 kr per m
    Vid köp av 36 Rulle:
    pris — 247,36 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Motsvarar 12,37 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tvättställ av keramik
    Jungborn
    Tvättställ JUNGBORN med blandarhål vänster vit med bräddavlopp förvaringsplats höger 121x46x1,8 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 3999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tvättställsplatta av sanitetskeramik med kranhål och överlopp
    Jungborn
    Tvättställ JUNGBORN med blandarhål vänster vit med bräddavlopp förvaringsplats höger 101x46x1,8 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2699,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Saniflo rengöringsmedel för avkalkning i en fem liters dunk
    SFA Saniflo
    Rengöringsvätska SFA SANIFLO Descaler 5l 5886733
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 439,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 87,80 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tvättställsskåp med räfflad trälook för badrummet
    Differnz
    Tvättställsskåp DIFFERNZ Hura L brun räfflad ek matt 39,5x52cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 1299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle tätningsband av skum med tejp
    Norgips
    Polyetenduk NORGIPS 4x70x50000mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 5,18 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Takränna i metall
    Norgips
    Skena NORGIPS U 70x55x3000mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 108,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 36,00 kr per m
    Vid köp av 8 st:
    pris — 97,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 32,33 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
upp