Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 08:33. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • PU lackfärg för träarbeten i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 vit 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 1.9 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för trä och metall i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 halvblank svart 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 1.9 av 5 stjärnor. 20 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 265,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Burk rostskyddsgrundfärg
    Hornbach
    Rostskyddsgrund vit 750ml
    Genomsnittligt betyg: 4.3 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 212,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Instruktioner

    SMART HOME by hornbach – instruktioner

    Skapa ett SMART HOME by hornbach-användarkonto, aktivera SMART HOME och lägg till en enhet – så här gör du. Klicka igenom instruktionerna om huvudfunktionerna för SMART HOME by hornbach i appen och på webben.

  • PU lackfärg för träarbeten i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 S0502-Y 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.4 av 5 stjärnor. 31 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 265,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för träarbeten i burk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 S0502-Y 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.8 av 5 stjärnor. 9 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU snickerifärg i färgburk
    Hornbach
    Snickerifärg PU 40 S0502-Y 2L
    Genomsnittligt betyg: 3.3 av 5 stjärnor. 24 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 214,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgkarta med olika trälasyrer
    Hornbach
    Färgfjäder för träfärg
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 659,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU möbelfärg i burk från Hornbach
    Hornbach
    Snickerifärg PU 70 vit 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU-lack för trä från Hornbach
    Hornbach
    Snickerifärg PU 70 vit 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.9 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 265,33 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU lackfärg för trä från Hornbach
    Hornbach
    Snickerifärg PU 70 vit 2L
    Genomsnittligt betyg: 2.1 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 429,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 214,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    SMART HOME by hornbach – produktöversikt

    Lär känna SMART HOME by hornbach-systemet! Gatewayen är den centrala styrenheten och via den sker all kommunikation mellan de anslutna enheterna. Den är en förutsättning för den smarta systemlösningen. När du väl har den ...mer

  • Färgtråg av plast
    Hornbach
    Färgtråg 11x26cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 25,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Avloppsrör av plast
    Kaczmarek
    Avloppsrör KACZMAREK med 1 muff ⌀50x1000 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 42,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 42,90 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Närbild av en ljus heltäckningsmatta
    Heltäckningsmatta Verlour Osborne beige 400cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 155,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 620,00 kr per m
    Vid köp av 25 m:
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 516,00 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    SMART HOME by hornbach – nyheter

    Vi uppdaterar vår Smart Home-lösning regelbundet. Vi vill också ständigt förbättras. Håll utkik efter nya samarbeten, nya lösningar till SMART HOME by hornbach-enheter och nya funktioner i appen.

  • Träskiva av plywood
    Konstruktionsplywood 5-skikts C 12x1200x2500 mm
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 133,00 kr per m²
    Vid köp av 75 st:
    pris — 379,05 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 126,35 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rölunda Toppdress gräsfrö för gräsmattsrenovering i en 40 liters säck
    Toppdress RÖLUNDA Dressjord Lantliv 40L
    Genomsnittligt betyg: 3.8 av 5 stjärnor. 30 Recensioner.
    pris — 44,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1,12 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart paraply med Hornbach logotyp
    Paraply svart "Hornbach"
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Gardena hydrofor för trädgårdsbevattning
    Gardena
    Automatisk pump GARDENA smart 5000/5 för hem och trädgård
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 4495,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Gardena hydroforpump med gateway för trädgårdsbevattning
    Gardena
    Automatisk pump GARDENA smart 5000/5 Set för hem och trädgård
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 7383,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Färgtråg av plast
    Färgtråg HORNBACH plast svart 32x34cm
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 23,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Spännremmar 2-pack, vardera 2,5 meter lång och 25 millimeter bred
    Spännrem HORNBACH 2,5m 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varumärke

    HAMMER WORKWEAR – kvalité från HORNBACH

    Om du arbetar hårt med dina projekt, förtjänar du också de bästa arbetskläderna. De måste kunna andas, vara robusta, slitstarka, av hög kvalité, lättskötta, funktionella, ergonomiska och bekväma att arbeta i. Med skyddsk ...mer

  • Cellpack krympslang i dispenserlåda, 15 meter
    Cellpack
    CELLPACK Krympslang 3,2-1,6 vit SB3WS finns som metervara i Hornbach-varuhusen
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 19,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cellpack krympslang i förpackning med en längd på 10 meter
    Cellpack
    CELLPACK Krympslang 6,4-3,2 vit SB6WS finns som metervara i Hornbach-varuhusen
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cellpack krympslang, 10 meter
    Cellpack
    CELLPACK Krympslang 4,8-2,4 vit SB4WS finns som metervara i Hornbach-varuhusen
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cellpack krympslang 8 meter rulle
    Cellpack
    CELLPACK Krympslang 12,7-6,4 vit SB12WS finns som metervara i Hornbach-varuhusen
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cellpack kabelmarkör, 7 meter, i kartong
    Cellpack
    CELLPACK Krympslang 19,1-9,5 vit SB19WS finns som metervara i Hornbach-varuhusen
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Cellpack krympslang, fyra meter
    Cellpack
    CELLPACK Krympslang 25,4-12,7 vit SB25WS finns som metervara i Hornbach-varuhusen
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Svart tändare med logotyp
    Fanshop
    Tändare HORNBACH svart
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 9,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Tändare
    Fanshop
    Tändare HORNBACH orange
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 9,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • Hornbach LEGO modell av en lastbil med container
    Fanshop
    Byggsats HORNBACH containerlastbil
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 14 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hornbach lastbil av Legobitar
    Fanshop
    Byggsats HORNBACH lastbil
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hornbach modell gaffeltruck av byggstenar med pall
    Fanshop
    Byggsats HORNBACH gaffeltruck
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Leksakstruck med pall och Hornbach-logotyp
    Fanshop
    Byggsats HORNBACH gaffeltruck
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 13 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp