Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-10-02 klockan 03:15. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

107661 resultat
Hoppa över produktlista
  • Staplade stenar med körsbärsblomgren som dekoration
    Glastavla Pink Stone 30x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallskruvkrok
    Gardinspiralkrok 2x24x4mm 10 styck
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 21,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2625,00 kr per kg
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Metallsvivel med två öglor
    PÖSAMO
    SELEVIRVEL PÖSAMO för sele till 16mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 43,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskruv med sexkantshuvud
    Fransk träskruv DRESSELHAUS 10x80mm DIN 571 rostfritt stål A2 25-pack
    Genomsnittligt betyg: 4.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 238,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 210,62 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • En enda gipsskruv
    Gipsskruv DRESSELHAUS med borrspets 3,5x55mm fosfaterad 250-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 108,50 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 160,74 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stilleben med vinfat, vinflaskor, glas och druvor
    Glastavla Wine Glastavlaes 30x80cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastonsprayburk, ljungviolett, RAL 4003, sidenmatt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 4033 satin violett 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskruv med försänkt huvud och kryssspår
    Försänkt skruv DRESSELHAUS 4.8 krysspår 5x10mm galvaniserad DIN 965
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 48,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 0,48 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Maston One sprayfärg, färg orange RAL 2004, sidenmatt
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 2004 Satin Orange 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Galvaniserat gångjärnsband för trägrindar
    Alberts
    Ledhasp ALBERTS 35x210x2,5mm galvaniserad
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bildkrok med spik för väggmontering
    Tavelkrok storlek 2 förmässingat järn 7-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 51,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2550,00 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Mastone One sprayfärg, Beige RAL 1001
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 1001 Satin Beige 400ml
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinkelbeslag av metall med skruvhål
    Alberts
    Vinkeljärn ALBERTS 200x200x40x5mm galvaniserad
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 40,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskruv med försänkt huvud och delgänga
    Dresselhaus
    Universalskruv DRESSELHAUS JD Plus Pan-Head 3,0x30mm galvaniserad 200-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 415,79 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Justerbart gångjärn med platta för trädgårdsgrindar
    Alberts
    Grindbeslag ALBERTS 45x105mm galvaniserad
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 115,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rörklammer med gummiinsats och skruvstängning
    Fresh
    Rörupphängning spiro FRESH Ø100mm 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 24,95 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Posterlister i trä med upphängning
    Posterhängare trä ek 41cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mässingskoppling med skärring och övergångsnippel
    ROTH
    ROTH Rörkoppling Pex 10,5xR15 utvändig gänga
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 165,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Träskruv med försänkt huvud och delgänga
    Dresselhaus
    Universalskruv DRESSELHAUS JD Plus Pan-Head 4,0x70mm galvaniserad 200-pack
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 165,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 222,97 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastonsprayburk med grön färg RAL 6029
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 6029 satin grön 400ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hundfoder, spannmålsfritt, med nötkött och lever i 800 grams förpackning
    DOGMAN
    Hundmat DOGMAN Harmony Dogfood Beef/Liver 800g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 43,63 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dogman Harmony hundmat, smak kyckling, spannmålsfri, 800 gram
    DOGMAN
    Hundmat DOGMAN Harmony Dogfood Chicken 800g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 37,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Bubola and Naibo Classic fotoram, 50x70 cm
    Bubola&Naibo
    Träram BUBOLA & NAIBO Classic silver 50x70cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Svart klassisk lyktstolpe för utomhusbruk i metall med en sexkantig lykta för trädgårdsbelysning.
    Konstsmide
    Stolplykta KONSTSMIDE Firenze E27 ink stolpe
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1556,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Träskruv med två hål
    Bladskruv DRESSELHAUS 5,2x70mm elförzinkad 4 styck
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1136,36 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Toalettlås med röd indikator
    Beslag Design
    Toalettvred BESLAG DESIGN Form svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dörrband av metall
    Alberts
    Gångjärn ALBERTS svets 16/75mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 34,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallband med hål med runda och rektangulära utskärningar
    ROTH
    ROTH Monteringsplatta 1870867
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mortel med färska örter, ingefära och lime
    Glastavla Ginger 30x30cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TOX L-BOXX Micro plugg sortiment med skruvar
    TOX Dübel
    Universalplugg TOX L-Boxx Micro inomhus
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 225,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 2,81 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • TOX L-BOXX Micro universalpluggar med skruvar i sortimentslåda
    TOX Dübel
    Universalplugg TOX L-Boxx Micro Allround TRI 6/8 + S
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 155,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1,11 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativt arrangemang med värmeljushållare, stenar och orkidéblommor
    Glastavla Gold Candle 30x80cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 365,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Svart vägglampa för utomhusbruk med klart lock
    Brilliant
    Fasadbelysning BRILLIANT Jandy svart acryl
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Isolerat rör med kopparrör
    Plastmantlat CU Rör 15x1,0mm 5 m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 739,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 147,80 kr per m
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mastson One sprayburk
    Maston
    Sprayfärg MASTON One RAL 6018 satin ljusgrön 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 222,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Utdragbart rör
    Hasta
    Gardinstång HASTA Spännstång vit 90-150cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp