Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 22:43. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Vit | Fogskum & drev

 
 
4 resultat
Hoppa över produktlista
  • Isoleringsskum på sprayburk av märket Illbruck
    illbruck
    Isolerskum ILLBRÜCK JF100 700ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 270,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,57 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Boom 463 Flexibel monteringsskum burk med doseringspistol
    Sika
    Fogskum SIKA Boom®-463 Flexible 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 598,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 518,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Soudal Soudaskum Gunsmix burk
    Soudal
    Fogskum SOUDAL Soudafoam SMX Gun 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 279,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 558,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 498,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    Att tänka på innan du väljer isolering

    Med bra isolering kan både husets komfort öka samtidigt som uppvärmningskostnaderna minskar. Att isolera är den enskilt överlägset mest kostnadseffektiva investeringen du kan göra för ditt hus. Här går vi igenom olika ty ...mer

  • Soudal byggskum burk
    Soudal
    Fogskum SOUDAL Soudafoam PURe 700 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 355,71 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 284,29 kr per l
    Köp på webbenKan ej reserveras

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Fogskum & drev"

Populärt sortiment inom kategorin "Fogskum & drev"

upp