Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 22:53. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Sika | Fogskum & drev

 
 
9 resultat
Hoppa över produktlista
  • Sika Boom 157 All Seasons PU-skum
    Sika
    Fogskum SIKA Sikaboom-157 All seasons 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 105,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 140,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Boom 557 All Seasons, universal polyuretanskum
    Sika
    Fogskum SIKA Sikaboom-557 All seasons 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,67 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 158,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Boom 420 Fire PU-skum, 750 ml
    Sika
    Fogskum SIKA Boom®-420 Fire 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,67 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 358,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tips & råd

    Att tänka på innan du väljer isolering

    Med bra isolering kan både husets komfort öka samtidigt som uppvärmningskostnaderna minskar. Att isolera är den enskilt överlägset mest kostnadseffektiva investeringen du kan göra för ditt hus. Här går vi igenom olika ty ...mer

  • Sika Boom 463 Flexibel monteringsskum burk med doseringspistol
    Sika
    Fogskum SIKA Boom®-463 Flexible 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 598,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 259,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 518,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Boom Cleaner, en polyuretanskumrengörare i en 500 ml burk
    Sika
    Rengöringsvätska SIKA Boom® Cleaner 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 318,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 278,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Boom 157 All Seasons skum på burk
    Sika
    Fogskum SIKA Sikaboom-157 All seasons 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 356,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 276,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skumpistol för dosering av byggskum
    Sika
    Skumpistol SIKA Foam Dispenser
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 379,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • PU-skumpistol med gult handtag
    Sika
    Skumpistol SIKA PRO Foam Dispenser
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 599,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika Boom 561 Pure byggskumflaska
    Sika
    Fogskum SIKA Boom®-561 Pure 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 399,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 798,00 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 638,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta

Kategorier inom samma överkategori

Populära varumärken inom kategorin "Fogskum & drev"

Populärt sortiment inom kategorin "Fogskum & drev"

upp