Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-30 klockan 00:53. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Vit | Kakel & klinker

 
 
638 resultat
(649 varianter)
Hoppa över produktlista
  • Mosaikplatta med schackrutigt mönster
    Mosaik keramik CD 202 svart vit 30 x 30 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 775,28 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit profilerad golvsockel
    Sockel Cafe vit blank 15x15cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med kvadratiska element
    Mosaik vit matt Norden white 30x30 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1999,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 1639,18 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Steg för steg-guide

    Så lägger du klinker

    Ska du lägga klinker? Då är noggranna förberedelser nyckeln till ett jämnt och hållbart resultat. Ett gediget underarbete är avgörande för att få ett snyggt klinkergolv som håller länge. Här guidar vi dig, steg för steg, ...mer

  • Keramisk platta med stenutseende
    Klinker vit sand matt Sahara antislip blanco 60x60 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 376,92 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 349,00 kr per m²
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 339,12 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 314,00 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Keramisk mosaikplatta
    Mosaik keramik CG ST 210 vit 29,6 x 30 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1022,61 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Glasmosaikplatta
    Mosaik glas XCM SV829 30x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2211,11 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Keramisk platta med marmorutseende
    Sockel Eterna white vit grå polerad marmoroptik 10x60 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1635,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 181,67 kr per m
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Sika Ceram 355 StarPaste kakelfix i hink, 8 kg
    Sika
    Kakellim färdigblandat SIKA SikaCeram-355 StarPaste 8kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 539,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 67,38 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med växtmönster
    Mosaik CG SB09 30x30 cm vitt/blå
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 10 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 766,67 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Patron Bostik silikon S755 för badrum och kök, mögelresistent, för sanitetsfogar, av 25 procent återvunnen plast.
    Bostik
    Silikon BOSTIK S755 Bath & Kitchen creme white 300ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 115,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 383,33 kr per l
    Vid köp av 12 st:
    pris — 95,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 316,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Inspiration

    Inspiration för klinker i hallen

    Hallen är det första du möter när du kommer hem – och ett av hemmets mest använda rum. Med klinker på golvet får du en slitstark, lättstädad och stilren bas som klarar vardagens påfrestningar. Här hittar du inspiration o ...mer

  • Mosaikplatta med åttkantiga och fyrkantiga element
    Mosaik keramik oktagon OCTA G 944N vit matt blå blank 30x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 3.9 av 5 stjärnor. 8 Recensioner.
    pris — 62,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 688,89 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Keramisk platta med marmorlook
    Klinker Eterna vit grå blank marmoroptik 80x160x0,9 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 579,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 741,12 kr per Paket
    Vid köp av 42 Paket:
    pris — 521,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 666,88 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Glasmosaikplatta
    Mosaik glas XCM 8LU90 vit 29,8x29,8 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 139,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1561,80 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Inspiration

    Play

    Världen hälsar dig välkommen med ett öppet sinne, energi och glädje. Inredning ses här som både en konstform och ett sätt att uttrycka sig. Färger och material används på ett lekfullt och innovativt sätt. Dynamiska färgk ...mer

  • Modernt badrum med tvättställ, spegel, hyllor, duschkabin och toalett för en ljus och funktionell rumsatmosfär.
    MIRAVA
    Mosaik MIRAVA Glasgow white vit matt 30x30 cm 5x5
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 2211,11 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med kvadratiska element
    Mosaik glas A 155 mix 30,5x32,7 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 39,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 399,90 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kakel med marmorlook
    MIRAVA
    Mosaik MIRAVA Lucca bianco guld matt marmoroptik 30x30 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 1544,44 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta med runda stenar
    Mosaik keramik Knopf 11G vit 31,2 x 33 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1155,34 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Casco AquaSeal Våtrumsfog patron
    CASCO
    Våtrumsfog CASCO AquaSeal vit 300ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 169,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 563,33 kr per l
    Vid köp av 6 st:
    pris — 135,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 450,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta i rektangulärt format med marmorlook
    Mosaik keramik vit blank metro uni carrara 29,1x29,55 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 930,12 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Marmorplatta med ådring
    MIRAVA
    Klinker MIRAVA Lucca bianco vit grå guld matt marmoroptik 30x60x0,9 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 322,92 kr per Paket
    Vid köp av 48 Paket:
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 290,52 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Väggplatta med marmorutseende och fina ådror för inomhusbruk
    Klinker White River 60x120 vit blank 7mm marmoroptik
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 430,56 kr per Paket
    Vid köp av 40 Paket:
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 387,36 kr per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mått på en väggbeklädnad: 260 cm hög och 120 cm bred.
    Klinker Macael grå vit blank marmoroptik 120x260x0,7 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3740,88 kr per Paket
    Vid köp av 18 Paket:
    pris — 1079,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 3366,48 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Universalsilikon i tub, lämplig för olika material
    illbruck
    Universalsilikon ILLBRUCK FA165 vit 40 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1225,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Arbetsbänk
    MIRAVA
    Kakel vit blank 30x90
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 403,65 kr per Paket
    Vid köp av 30 Paket:
    pris — 269,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 363,15 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta av marmor och natursten
    Mosaik XNM MV678 30,5x30,5 cm sten grey/white
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1172,04 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med glas- och metallelement
    Mosaik glas med metall XCM GV 898 29,8x33,8cm vit silver
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1277,23 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit, avlång kakelplatta
    Kakel Loft vit glans Tegel utseende 7,5x30x0,9 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 349,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 205,91 kr per Paket
    Vid köp av 120 Paket:
    pris — 314,10 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 185,32 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Vit keramisk kakelplatta för väggavslutning
    Bård Cafe vit blank 5x15cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Mosaikplatta av natursten, glas och keramik
    MIRAVA
    Mosaik glas trä stål
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1786,52 kr per m²
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dekorativ platta med blommönster för inomhusbruk
    Klinker Piccolo Mix matt retro 20x20x0,8 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 339,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tom bild
    Klinker Blanco vit blank 60x120x0,9 cm
    Genomsnittligt betyg: 4.2 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 499,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 718,56 kr per Paket
    Vid köp av 35 Paket:
    pris — 449,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per m²
    Motsvarar 646,56 kr per Paket
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Fyrkantiga mosaikplattor, kakelmönster
    Mosaik B 140 30,2x33 cm vit
    Genomsnittligt betyg: 4.8 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 44,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 448,98 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Mosaikplatta med hexagonala element och blomstermönster
    Mosaik keramik Hexagon HX 030 vit svart matt 26x30 cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,99 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 897,31 kr per m²
    Köp på webbenKan ej reserveras

Kategorier inom samma överkategori

Populärt sortiment inom kategorin "Kakel & klinker"

upp