Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 08:03. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Hög med vita kakelkryss för kakelinstallation
    Haromac
    Kakel T-stycke HAROMAC 4x28mm 200 pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 14,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Fogrengörare med metallblad och plasthandtag
    Fogrengörare för kakel liten
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 50,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Holtmann Original Glättfix för professionell fogutjämning
    Silikonspackel glättfix
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 39,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Trollhättan

    Upptäck HORNBACH Trollhättan – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Låsspray från ASSA ABLOY
    ASSA ABLOY
    Låsspray ASSA
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färg- och lasyrdyna med handtag
    Paint & Stain Pad HERDINS
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 189,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Fäste för dräneringsrör
    Bümag
    Metallhållare BÜMAG 24mm för sopkvast
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 24,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rengöringsborstsats för borrmaskiner, bestående av tre borstar
    Borste WORK IT 3-pack till borrmaskin
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • 5 års maskingaranti
    DeWalt
    Dammutsug DEWALT D25303DH-XJ 18V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 2249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två träbrädor med förborrade hål för bastulavar eller träkonstruktioner.
    Buildify
    Hyllstöd/sidopanel BUILDIFY 213cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,70 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 22,85 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • HiKoki batteriladdare för batterier från 14,4 volt till 36 volt
    HiKOKI
    Batteriladdare HIKOKI UC36YSL Slide 14,4-36V
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Göteborg

    Upptäck HORNBACH Göteborg – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • CRC Rost Flash sprayburk för rostborttagning
    CRC
    Rostolja CRC Rost Flash aerosol 500ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Metallväggkrok med skyddspluggar
    Habo
    Redskapskrok HABO 8527 90x120x57mm silver
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 44,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • CRC Låsolja Smörjmedel i aerosolbehållare
    CRC
    Låsolja CRC Lock Oil 100ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 990,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    HORNBACH hämtskåp

    Med HORNBACH hämtskåp erbjuds du en tjänst som du kan använda för att genomföra ditt nästa projekt ännu snabbare och enklare. Genomför ditt köp på webben – hämta kontaktlöst utanför varuhuset. Smidiagre blir det inte! ...mer

  • STIHL ytrengörare för högtryckstvätt
    STIHL
    Altantvätt STIHL RA 110 till högtryckstvätt
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 799,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtReservera & hämta
  • CRC Rostlösare IND
    CRC
    Rostlösare CRC Rust Off industri 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 476,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Rostförsegling i en vit behållare
    CRC
    Rostskydd CRC Rust Seal 750ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 526,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Däcktryckspåfyllare med manometer för däcktrycksmätning
    Einhell
    Däcktryckspistol EINHELL manometer för tryckluft
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 282,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Tryckluftsunderhållsenhet med manometer och filter
    Einhell
    Kombifilter/-smörjenhet EINHELL R 1/4""
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 927,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Slang för dammsugare
    Sugslang NILFISK till Buddy 2,5m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 319,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Workit by Millarco rengöringsborstsats, 8 delar
    Borstsats WORK IT för borrmaskin
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    HORNBACH-appen

    Oavsett om du är hemma, på byggarbetsplatsen eller i varuhuset – HORNBACH-appen finns vid din sida. Med ny design och enkel navigation är den full av funktioner som gör det lättare att planera och genomföra dina projekt ...mer

  • Stålborste med plasthandtag
    JAPE
    Stålborste JAPE redo 25
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 89,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Tappborrsats med skruvar, gänginsatser, insexnyckel, borr och försänkare
    wolfcraft
    Reparationssats WOLFCRAFT för gångjärn 11-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Perforerad metallremsa
    Haromac
    Kakelmagneter HAROMAC 8-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 108,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CFH Tryckregulator DR 270 för propan G 3/8 tum LH 2,5 bar 8 kg/h
    CFH
    Gasregulator CFH
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Stålborste för borrmaskiner
    wolfcraft
    Kopptrådborste WOLCRAFT Ø70mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach stavtändare med flexibel hals i förpackning
    Fanshop
    Braständare HORNBACH orange/svart
    Genomsnittligt betyg: 1.7 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • NYHET
    Hornbach tändare påfyllning förpackning med fem stycken
    Fanshop
    Tändare HORNBACH 5-pack
    Genomsnittligt betyg: 1.5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtReservera & hämta
  • FINJA snigeldynamit i metallburk
    Finja
    Snigeldynamit FINJA 2kg
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,50 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink snigelmedel Finja Snigeldynamit
    Finja
    Snigeldynamit FINJA 4kg
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 549,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 137,25 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hink Finja snigeldynamit 10 kg
    Finja
    Snigeldynamit FINJA 10kg
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 1199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 119,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Norbro Energi gasflaska med vitt designhölje
    Gasolfyllning NORBRO ENERGI PK10 10kg
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 389,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,90 kr per kg
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Flyttkartong av papp
    CargoPoint
    Flyttkartong proffs CARGO POINT 580x330x420mm max. 40kg
    Genomsnittligt betyg: 3.7 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 39,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 34,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp