Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 19:43. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Anslagsvinkel för kakelskärare
    DeWalt
    Uppläggningsstöd DEWALT DE7029-XJ till DE7023
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 625,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, färgton Flake White, 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 242 vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • NYHET
    Antracitfärgad fönsterbänk
    Garage + by Elfa
    Konsoltäcklist ELFA höger Matte grey 6000188
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 33,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Kundservice

    Allmänna köpvillkor

    HORNBACHs allmänna köpvillkor.

  • Stålborste för borrmaskin
    wolfcraft
    Stålborste WOLFCRAFT cirkulär mässing 75mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 74,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, Alizarin Crimson, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 468 röd 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Rulle stålull för olika applikationer
    Stålull nr 00 fin 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 170,00 kr per kg
    Vid köp av 12 st:
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,50 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • CRC smörjmedel för stålvajrar spray
    CRC
    Smörjmedel CRC Wire Rope Lube 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 318,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC 2-26 kontaktspray för underhåll och skydd
    CRC
    Kontaktolja CRC 2-26 aerosol 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 436,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Keramisk pasta i tub för monteringsarbeten
    CRC
    Montagepasta CRC Ceramic Paste tub 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1790,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle stegljudsisolering
    Sika
    Tätband SIKA Sealing Tape Butyl 250x1500mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • : Tips och info från HORNBACH: Lär dig allt om projektet och sätt igång!

  • CRC Silikonspray för industriella applikationer
    CRC
    Silikonspray CRC Silicone aerosol industri 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Gun Care vapenvårdsolja sprayburk
    CRC
    Vapenolja CRC Gun Care 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 790,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC 3-36 smörjmedel i sprayburk
    CRC
    Smörjolja CRC 3-36 aerosol 500ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 196,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 392,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    Hantverkartjänster

    Är det dags att byta dörren, lägga golvet eller montera markisen – men tiden räcker inte till, orken tryter eller det känns för komplicerat? Låt då någon göra det åt dig. Hantverkartjänster är en service där vi, genom He ...mer

  • CRC Dammrengöring sprayburk
    CRC
    Dammrengöring CRC Dust Cleaner aerosol 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Öljettset med verktyg för bearbetning
    PÖSAMO
    Öljetter PÖSAMO 11,0mm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 137,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Inox Kleen rengöringsmedel för rostfritt stål, aluminium, krom och PVC
    CRC
    Rengöring rostfritt CRC Inox Kleen aerosol 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Dunk med citrusbaserat rengöringsmedel för händerna med dispenser
    CRC
    Handrengöring CRC Citrus Handcleaner 3,8L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 395,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 103,95 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Industriell avfettning sprayburk
    CRC
    Avfettningsmedel CRC Industrial Degreaser 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 318,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Öljettsats med verktyg i blisterförpackning
    PÖSAMO
    Öljetter och skivor 8 mm, 30 st.
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Kedjesmörjmedel sprayburk
    CRC
    Kedjespray CRC Chain Lube industri 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 265,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 530,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Steg för steg-guide

    Så lägger du laminatgolv

    Laminat är en golv med många fördelar: det är slittåligt, lättskött, finns i ett stort urval med många olika utseenden till bra pris och är lätt att lägga. Vi visar dig hur du lägger laminat, vilket material och vilka ve ...mer

  • CRC Supercut skärolja sprayburk
    CRC
    Skärvätska CRC Supercut aerosol 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 185,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 740,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Sika logotyp på ett tätskikt
    Sika
    Brunnsmanschett SIKA Sealing Tape Butyl 370x370mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Öljettset med verktyg för bearbetning
    PÖSAMO
    Öljetter PÖSAMO 8,0mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 137,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Easy Weld Skydd mot svetsstänk
    CRC
    Svetsspray CRC Easy Weld aerosol 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 198,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flexibel avloppsslang av plast
    Poolslang 37cm Ø38mm vit
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Elfa verktygshållare för förvaring av verktyg och redskap
    Classic by Elfa
    Stor redskapshållare ELFA vit 2-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 152,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 76,00 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Grå golvsockel
    Garage + by Elfa
    Konsoltäcklist ELFA vänster Matte grey 6000182
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 33,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenKan ej reserveras
  • Stänkskydd med borrhål
    Lindab
    Tröskelplåt LINDAB TRBL svart 1500 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 56,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Golvsockel av plast
    Lindab
    Tröskelplåt LINDAB TRBL vit 1500 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 59,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Vid köp av 10 st:
    pris — 56,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • E27 lamphållare i keramik
    Lamphållare E27 svart
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 149,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Nexa väggsändare för styrning av belysning
    Nexa
    Fjärrkontroll NEXA MYCT-2107 med väggfäste
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Automatisk centrumpuns av metall
    Bahco
    Körnare BAHCO 130 mm Ø2 mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp