Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 05:47. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Färgroller med lugg och prickmönster
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg 12cm
    Genomsnittligt betyg: 1.3 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Vestan 12cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två elementrollers
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH vestan 10cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 35,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Trollhättan

    Upptäck HORNBACH Trollhättan – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Färgroller med handtag, rullbredd 10 cm
    Hornbach
    Miniroller HORNBACH 10 cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Fasadpensel med plast handtag
    Hornbach
    Djupgrundspensel HORNBACH 17x7,5cm
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller av lammskinn
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pensel med trähandtag och FSC-sigill
    Hornbach
    Skolpensel HORNBACH böjd 25mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Hörnförgfärgvals med handtag och färgvals
    Hornbach
    Hörnroller HORNBACH Vägg 5cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Varuhusinformation

    HORNBACH Göteborg

    Upptäck HORNBACH Göteborg – öppettider, kontakt, service och avdelningar. Besök vårt byggvaruhus med Drive-in och allt för dina projekt.

  • Färgroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack 12cm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med handtag för väggfärg
    Hornbach
    Komplett HORNBACH roller 14cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 45,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Teakolja för utomhusbruk i metallhink
    Hornbach
    Teakolja HORNBACH 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,60 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Service

    HORNBACH hämtskåp

    Med HORNBACH hämtskåp erbjuds du en tjänst som du kan använda för att genomföra ditt nästa projekt ännu snabbare och enklare. Genomför ditt köp på webben – hämta kontaktlöst utanför varuhuset. Smidiagre blir det inte! ...mer

  • Färgroller av textil
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH RedFibre 12cm
    Genomsnittligt betyg: 1.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Färgroller
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH RedFibre 18cm
    Genomsnittligt betyg: 2.6 av 5 stjärnor. 5 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk rostskyddsgrundfärg
    Hornbach
    Rostskyddsgrundfärg HORNBACH vit 375ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 344,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med randigt mönster
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Proflor 18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Proflor 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller med plasthandtag och rullskydd
    Hornbach
    Lackroller HORNBACH Bluefelt 6cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Parkettlack för inomhusbruk i burk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V40 750ml
    Genomsnittligt betyg: 3 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 238,67 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    HORNBACH-appen

    Oavsett om du är hemma, på byggarbetsplatsen eller i varuhuset – HORNBACH-appen finns vid din sida. Med ny design och enkel navigation är den full av funktioner som gör det lättare att planera och genomföra dina projekt ...mer

  • NYHET
    Strukturfärg i en 20 kilos hink som räcker till cirka 30 kvadratmeter, väderbeständig och finkornig, inklusive Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 20kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 769,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 38,45 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med 10 kilogram Hornbach strukturfärg för fasader, väderbeständig strukturputs, helmatt
    Hornbach
    Strukturfärg HORNBACH helmatt vit 10kg
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 46,90 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skumgummiroller för färg
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vestan grön 23cm
    Genomsnittligt betyg: 2 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två lackeringsrollers
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Vestan grön 2x10cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två färgrullehylsor av fleece
    Hornbach
    Elementroller HORNBACH Vestan grön 2x15cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 53,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skumfärgroller
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vestan vit 23cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Färgroller av skumgummi
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vestan vit 2x18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rörisolering av skummaterial
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vestan grön 18cm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Multigrund vit grundfärg i färgburk
    Hornbach
    HORNBACH Multigrund vit 2 l
    Genomsnittligt betyg: 4.1 av 5 stjärnor. 15 Recensioner.
    pris — 299,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Skumroller för färgpåföring
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH rosa 2,4x18cm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 55,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach akrylatfärg för utomhusbruk, 1 liter, vit, halvblank, vattenbaserad, väderbeständig. Hornbach Logo.
    Hornbach
    Akrylatfärg HORNBACH halvblank vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach trägrund V, vattenbaserad, vit primer för trä, väderbeständig, för utomhusbruk, 1 liter
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 1L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 179,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp