Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 07:13. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

Hornbach

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Trägrund V, vit, vattenbaserad, för utomhusbruk, väderbeständig, 2,5 liter för cirka 30 kvadratmeter, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Trägrund V HORNBACH vit 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 131,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Hornbach Putsfasadfärg Plus, matt fasadfärg för puts, 10 liter för cirka 60 kvadratmeter, Hornbach logo.
    Hornbach
    Putsfasadfärg HORNBACH Plus matt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 124,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hornbach cement- och golvfärg, 2,5 liter, reptålig, slitstark, luktsvag, för circa 25 kvadratmeter, brytbar färg, Hornbach Logo.
    Hornbach
    Cement- & golvfärg HORNBACH silvergrå 2,5L
    Genomsnittligt betyg: 4.4 av 5 stjärnor. 11 Recensioner.
    pris — 369,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 147,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Jul

    Jul med HORNBACH

    Nu börjar julen närma sig och vi har laddat med allt du behöver! Fixa den riktiga julkänslan hemma med vår exklusiva ädeljulgran NORDMANNgold®. Passa även på att kolla in vårt årliga jultorg där du kan hitta massor av py ...mer

  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Grundolja V, färglös grundolja för trä utomhus, Hornbach, 2,5 liter
    Hornbach
    Grundolja V HORNBACH färglös 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 289,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 115,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två vita färgrollers med gröna ränder
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Vägg 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 6 Recensioner.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Två färgrullar av textil
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Träskydd 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 4 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 49,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Två färgrollers
    Hornbach
    Färgroller HORNBACH Lack 10cm 2-pack
    Genomsnittligt betyg: 3.4 av 5 stjärnor. 7 Recensioner.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Lackburk Paneellack för inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 375 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk med panellack för inomhusbruk
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 70 750 ml
    Genomsnittligt betyg: 2.5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Möbel- och terrassolja i burk för användning inomhus och utomhus
    Hornbach
    Möbel- och Terrassolja HORNBACH 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 359,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 143,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Översikt

    HORNBACH Jingle Jam

    Vad du än har för smak så är HORNBACH din projektmarknad.

  • Metallskyddslack i färgbehållare med färgprov
    Hornbach
    Metallskyddslack HORNBACH 3i1 40 halvblank 750ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 332,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Vit träfärg Träfärg Plus från Hornbach i 10 liters hink med 15 års långtidsskydd och väderbeständiga egenskaper
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vi rekommenderar
    NYHET
    Burk med Hornbach Träfärg Plus träfärg i rött med halvblank glansgrad
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Aktuellt

    Oktoberfest med HORNBACH

    Har du tänkt ha en egen Oktoberfest hemma i trädgården? Hos HORNBACH hittar du massar av grejer som kan vara bra att ha till festen – allt från ölbänkar, partytält och belysning, till värme, grillar och dekoration.

  • NYHET
    En fem liters hink med Hornbach Träfärg Plus träfärg för utomhusbruk med upp till femton års skydd.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En burk Hornbach Träfärg Plus träfärg, en väderbeständig trälasyr för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En burk Hornbach Träfärg Plus träfärg, en väderbeständig skyddsfärg för utomhusbruk.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt vit 1L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 249,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 249,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    En fem liters hink Hornbach Träfärg Plus träfärg i svart för utomhusbruk med 15 års långtidsskydd och halvmatta glans.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,80 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    HORNBACH Träfärg Plus träfärg i svart, halvmatt färg för utomhusbruk, 10 liter förpackning för cirka 100 kvadratmeter.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt svart 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • NYHET
    Hink med träfärg Träfärg Plus i rött, 10 liters förpackning för utomhusbruk med upp till 15 års långtidsskydd, Hornbach logotyp.
    Hornbach
    Träfärg HORNBACH Plus halvmatt röd 10L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1329,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 132,90 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Parkettlack för inomhusbruk i burk
    Hornbach
    Parkettlack HORNBACH V70 glansig 2,5L
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 469,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 187,60 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Event

    Maskinskola på HORNBACH

    Välkommen till HORNBACHs maskinskola: din genväg till att bli trygg med verktygen! I våra varuhus får du chansen att testa, lära dig och få praktisk vägledning i hur du hanterar de vanligaste maskinerna. Oavsett om du är ...mer

  • Panellackburk för inomhusbruk med en glansnivå på 40.
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 750 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 129,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 172,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Burk panellack för inomhusbruk från Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH Panellack V 40 375 ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 264,00 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Elementpensel med trähandtag
    Hornbach
    Hörnpensel LT HORNBACH Vägg FSC 38mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flack pensel med trähandtag av märket Hornbach
    Hornbach
    Träskyddspensel LT HORNBACH Flat FSC 65mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 119,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hornbach elementpensel med trähandtag
    Hornbach
    Lackpensel LT HORNBACH Flat FSC 38mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 4 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Flachborste med trähandtag och svart borsthållare
    Hornbach
    Träskyddspensel LT HORNBACH Flat FSC 50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Pensel med trähandtag och borst
    Hornbach
    Lackpensel LT HORNBACH Flat FSC 25mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 3 Recensioner.
    pris — 65,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Radiatorpensel med trähandtag och borst, 50 millimeter
    Hornbach
    Hörnpensel LT HORNBACH Lack FSC 50mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 69,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Vinklad elementpensel med trähandtag
    Hornbach
    Hörnpensel LT HORNBACH Vägg FSC 65mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 99,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Elementpensel med trähandtag och plastborst
    Hornbach
    Streckpensel LT HORNBACH Lack FSC 20mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Radiatorpensel med trähandtag
    Hornbach
    Hörnpensel LT HORNBACH Vägg FSC 50mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 2 Recensioner.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Elementpensel med trähandtag
    Hornbach
    Hörnpensel LT HORNBACH Lack FSC 38mm
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 59,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
upp