Stämmer Göteborg som ditt valda varuhus?
Mina önskelistor 0 Varukorg
HORNBACH Göteborg Öppettider
Minelundsvägen 8
417 05 Göteborg

order-goteborg@hornbach.com
+46 31-7799 - 300
mån - fre: 06:00 - 20:00 Uhr
lör: 08:00 - 18:00 Uhr
sön: 09:00 - 18:00 Uhr
Du skrev ut den här informationen den 2026-09-29 klockan 18:11. Observera att priserna på världsmarknaden och kortfristiga reaktioner kan göra att priserna ändras och därför kan avvika från din utskrift. Tack för din förståelse.

HORNBACH

107149 resultat
Hoppa över produktlista
  • CRC White Lithium Grease sprayburk
    CRC
    Litiumfett CRC White Lithium Grease 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 220,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 440,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rullat dräneringsrör av plast
    Pipelife
    Kabelrör PIPELIFE DVS 50/42 PEH grön 50m
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1749,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Rulle
    Webbköp ej möjligtKan ej reserveras
  • Tre vita redskapskrokar för väggmontering
    Classic by Elfa
    Krok för list ELFA vit 3-pack
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 81,95 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Motsvarar 27,32 kr per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Steg för steg-guide

    Bygg en julbock

    Skapa ditt egna julpynt i år, bygg en julbock av plywood!

  • CRC Graffitirengöring i sprayflaska
    CRC
    Klotterrengöring CRC Graffiti Remover 400ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 547,50 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg magenta, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 380 (28) lila 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Kobolt violett nyans i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 194 (16) lila 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Köp på webbenTillfälligt ej reserverbar
  • Hylsnyckel för skruvmejsel
    Hylsa TECOS 7mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Artists'' Glanslack i en 75 ml flaska
    WINSOR & NEWTON
    Artistst Gloss Varnish WINSOR&NEWTON 75ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 75,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg elfenbenssvart, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 331 (24) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • TECOS 10-delars hylsnyckelsats med sexkantshylsor i metallåda
    Hylsbitsset TECOS T-5610M 1/2" 10-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 565,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Företagsservice

    Företagsteamet

    Alltid personlig service. Du hittar företagsteamet på samtliga orter där det finns ett HORNBACH-varuhus. De är din dedikerade kontaktpunkt och ser till att dina yrkesrelaterade utmaningar, frågor och önskemål hanteras p ...mer

  • Hylsnyckel av metall med sexkantsprofil
    Hylsa TECOS 13mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Momentnyckel med digital display
    Momentnyckel TECOS 40-200Nm 1/2"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 1400,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Hylsnyckel av metall
    Hylsa TECOS 8mmxL25mmx1/4"
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 30,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Service

    Ta hem materialprover

    Du planerar ditt stora projekt - men är osäker på exakt vilka material och verktyg du ska välja? Besök våra utställningar i ditt närmaste HORNBACH-varuhus. Här kan du i lugn och ro känna, testa och jämföra. Med vårt enor ...mer

  • Färgprov med färggradient från ljust till mörkt
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 676 (41) brun 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg lampsvart i en 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 337 (25) svart 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • 22-millimeters kombinationsnyckel med spärrfunktion
    Ringspärrnyckel TECOS 21xL285mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 210,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg kadmiumgul djup nyans, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 115 (46) gul 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Winsor & Newton Winton oljefärg Payne''s grå 37 ml
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 465 (32) grå 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • TECOS 9-delars 1/2 tums sexkantsbits-hylssats i en väska
    Hylsbitsset TECOS T-5508M 1/2" 9-delar
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 695,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Winsor & Newton Winton oljefärg, titanvit, 37 ml tub
    WINSOR & NEWTON
    Oljefärg WINSOR&NEWTON Winton Oil Nr 644 (40) vit 37ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 39,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1054,05 kr per l
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • Steg för steg-guide

    Gör en julmobil

    Kanske har du inte plats för en julgran? Med ett grillgaller, julgranskulor och snöre eller band kan du skapa en dekorativ julmobil. Genom att hänga kulorna ända ner till golvet så kan du illustrera din mobil som en julg ...mer

  • TECOS Dubbel hylsnyckel
    Lednyckel TECOS dubbel 6/7mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 90,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle stålull för olika applikationer
    Stålull nr 00 fin 200g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 34,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 170,00 kr per kg
    Vid köp av 12 st:
    pris — 29,90 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 149,50 kr per kg
    Webbköp f.n. ej möjligtTillfälligt ej reserverbar
  • CRC smörjmedel för stålvajrar spray
    CRC
    Smörjmedel CRC Wire Rope Lube 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 159,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 318,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC 2-26 kontaktspray för underhåll och skydd
    CRC
    Kontaktolja CRC 2-26 aerosol 250ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 109,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 436,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Keramisk pasta i tub för monteringsarbeten
    CRC
    Montagepasta CRC Ceramic Paste tub 100g
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 179,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 1790,00 kr per kg
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Rulle stegljudsisolering
    Sika
    Tätband SIKA Sealing Tape Butyl 250x1500mm
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 239,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Silikonspray för industriella applikationer
    CRC
    Silikonspray CRC Silicone aerosol industri 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 219,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 438,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Gun Care vapenvårdsolja sprayburk
    CRC
    Vapenolja CRC Gun Care 100ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 79,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 790,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC 3-36 smörjmedel i sprayburk
    CRC
    Smörjolja CRC 3-36 aerosol 500ml
    Genomsnittligt betyg: 5 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 196,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 392,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Dammrengöring sprayburk
    CRC
    Dammrengöring CRC Dust Cleaner aerosol 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 195,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 390,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
  • Öljettset med verktyg för bearbetning
    PÖSAMO
    Öljetter PÖSAMO 11,0mm
    Genomsnittligt betyg: 1 av 5 stjärnor. 1 Recension.
    pris — 137,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per Paket
    Köp på webbenReservera & hämta
  • CRC Inox Kleen rengöringsmedel för rostfritt stål, aluminium, krom och PVC
    CRC
    Rengöring rostfritt CRC Inox Kleen aerosol 500ml
    Produkten har ännu inte recenserats.
    pris — 199,00 kr * Alla priser är inkl. moms och exkl. fraktkostnader. per st
    Motsvarar 398,00 kr per l
    Köp på webbenReservera & hämta
upp